Skladové kontejnery

Skladový kontejner 8

Skladovací kontejner využijete nejen ke skladování materiálů nebo náčiní, ale i k přepravě. Skladový a přepravní kontejner je totiž stejný typ kontejneru navržený pro velkou zátěž při uskladnění a převozu nákladu. Přepravní kontejner můžete navíc zateplit a doplnit o elektroinstalaci, takže se z něj stane kontejner se širokými možnostmi využití.

Jak vypadá skladový neboli přepravní kontejner?

Skladové kontejnery jsou vyrobeny z ocelové svařované konstrukce a stěny jsou z profilovaného plechu o síle 1,5 mm. Podlahu skladového kontejneru tvoří ocelový rám pokrytý rýhovaným plechem o síle 3/4 mm nebo voděodolnou dřevotřískou.

Dvoukřídlá vrata skladového a přepravního kontejneru jsou opatřena dvěma uzamykatelnými svislými táhly a po obvodu také těsněním, úhel otevírání obou křídel vrat je 270 °. Povrchová úprava skladového kontejneru se provádí syntetickými laky v odstínech RAL a zamezuje korozi.

Manipulace s přepravním kontejnerem je možná VZV vozíkem nebo jeřábem. Kontejner můžete přepravovat běžným způsobem, není ale vhodný pro lodní přepravu.

Skladovací a přepravní kontejner může být váš už za několik týdnů. Spěcháte na jeho dodání? Podívejte se na naši nabídku kontejnerů skladem.

Ceny kontejnerů

Ceny kontejnerů se tvoří na základě používaného typu vozidla a dle výšky háku kontejneru pro daný typ vozidla. Dále pro vytvoření ceny kontejneru je  potřebná velikost (rozměry) kontejneru a další  technická specifikace.  Pro vytvoření  přesné ceny nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

    Vámi zadané údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.