Námořní kontejnery

Námořní kontejnery slouží k uskladnění nebo přepravě různého materiálu. Mohou se využít však také pro instalaci technologického zařízení. Námořní kontejnery jsou vyrobeny z ocelové svařované konstrukce a stěny jsou z profilového plechu o síle 1,5 mm. Podlaha námořního kontejneru je tvořena ocelovým rámem, který je pokryt rýhovaným plechem o síle 3/4 mm nebo voděodolnou dřevotřískou.

Dvoukřídlá vrata, kterými jsou námořní kontejnery opatřeny, jsou uzavřené dvěma uzamykatelnými svislými táhly a po obvodu opatřena těsněním. Úhel otevírání vrat je 270°. Povrchová úprava námořního kontejneru je zajištěna syntetickým lakem v odstínech RAL.

Skladové kontejnery (2)

Manipulace s námořními kontejnery je možná VZV vozíkem nebo jeřábem. Velikost námořních kontejnerů se pohybuje od 8“ do 20“.

Pokud na námořní kontejner opravdu spěcháte, prohlédněte si naši nabídku kontejnerů skladem, které jsme vám schopni dodat okamžitě.

Ceny kontejnerů

Ceny kontejnerů se tvoří na základě používaného typu vozidla a dle výšky háku kontejneru pro daný typ vozidla. Dále pro vytvoření ceny kontejneru je  potřebná velikost (rozměry) kontejneru a další  technická specifikace.  Pro vytvoření  přesné ceny nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás