Levná garáž ze skladového kontejneru

Skladový kontejner
Skladový kontejner

Garáž je v dnešní době pro majitele aut téměř nutnost, její stavba ale není zrovna levná. Musíte počítat se samotnou budovou garáže, která je v podstatě takový malý domek, a s pořádnými (a často pořádně drahými) garážovými vraty.

Jak postavit garáž rychle a co nelevněji? Použijte skladovací neboli přepravní kontejner! Skladové kontejnery se vyrábí v různých velikostech, takže je můžete využít jako garážové stání pro auto nebo motorku i na uložení pneumatik.

Garáž rychle a jednoduše

Garáž ze skladového kontejneru
Garáž ze skladového kontejneru (zdroj: giantcontainersales.com)

Skladové kontejnery se vyrábí s dvoukřídlými vraty v čele kontejneru, která se otevírají do obou strav v úhlu 270 °, takže dovnitř bez problémů vjedete s osobním autem. Pokud si navíc necháte skladový kontejner upravit tak, aby měl dveře i na boku, jednoduše vystoupíte z auta a pohodlně vyjdete ven.

Výroba kontejneru trvá několik málo týdnů a ihned po dopravení na místo, kde bude „garáž“ stát, může začít plnit svůj účel. Skladové kontejnery se běžně vyrábí na míru, takže si můžete vybrat velikost i speciální úpravy kontejneru. Na vás je jen určit pro novou garáž vhodné místo a zpevnit podklad.

Skladové kontejnery jsou vyrobené z odolného profilovaného plechu a jejich povrch se upravuje syntetickými laky, takže můžou sloužit jako velmi odolný přístřešek pro auto.

Co skladový kontejner stojí?

Ceny skladových kontejnerů ovlivňuje velikost a úpravy konkrétního kontejneru podle vašeho přání. Pokud chcete vědět, jaká bude cena vašeho kontejneru, napište nám a my vám pošleme nezávaznou kalkulaci ceny. A nová garáž bude co nevidět stát na vaší zahradě.

Sdílejte příspěvek:

Související Články